Sokakbul gururla sunar.

Sokakbul.com nedir?

Yüzyıllardır haber olarak bahsedilen bilginin ham bir şekilde başkalarına aktarılması güncel olarak karşılanmaktadır. Bu yüzden Haberlerin tarafsız olmasına dikkat edilmelidir. Sokakbul bu işler için biçilmiş bir kaftan görevi yürütmektedir. Haberlerin hepsi güncel ve dolu bilgi yazılarıdır.

Neden Kullanırız?

Sokakbul sitesi olarak yüzlerce çalışanımız bulunmaktadır. Aktif olarak sahada geniş yer bulan ekibimiz, araçlar ile evleri ziyaret ederek insanlara bilgi aktarmaktadır. İnsanların haber ihtiyacını gideren site bilgisayarlar ve telefonlar kullanarak bu durumlara gelmiştir. Sokakbul sitesinin en cazip yeri tamamıyla bilgi içerikli yazılar olmasıdır. Bilgiden haberden beslenen sokakbul, internet dünyasının yeni haber sitesi olmaya en büyük adaylardan bir tanesidir. Haber dedin mi akla hemen sokakbul gelir.

Nereden Gelir?

Sokakbul sitesi 1853 yılında Türkiye'nin ünlü şehri İstanbul'da hayata geçmiştir. Lakin internet üzerinden pasif konumda olan site gelecek yıllarda aktif olarak çalışarak günümüz haberlerin ve habercilerin yerini alacaktır. Haberlerde kurgu yalan dolan gibi şeyler bulunmaz. Haberler yüzde yüz canlı ve nesneldir. Haber ismimiz ünlü atamız Kiram Mera'dan gelmektedir. 

Kiram mera ve arkadaşları tarafından bulunan isim, fakir bir ortamda gerçekleşmiştir. Amaçları insanlara haberi yaymak ve haber dilini güncel tutarak insanlara ulaştırmaktır. İnsanlar kaliteli haberler için mutlaka sitemizi izlemeli ve takip etmelidir.