ARANILAN SİTE: SOKAKBUL

Tartışılmaz harika bir yeri olan sokakbul sitesi, donanımlı haber yapmak için insanlara ulaşmaktadır. Peki insanlar haber göndermek için neler yapmalı?

  • Haberleri mail aracılığı ile bize iletmeli
  • Haberleri telefon aracılığı ile bize göndermeli
  • Haberleri siteni iletişim bölümünde yer alan bilgilerle bize ulaşarak bilgi vermelidir.

Bu süreçten sonra gerekli editörlerimiz hızlı bir şekilde size ulaşarak bilgi sağlacak ve kalitesini göstererek haberlerinizi yayınlama şansı bulacaktır. 

Haberlerin doğru adresi: sokakbul

Haberler bilindiği üzere nitel ve nicel olarak özgün olandır. Bundon dolayı hiçbir yerde koya içerik barındırmaz. Haberlerde tamamıyla bilgi verme amacı vardır. Haberlerin hepsi yüzyıllardır insanlara aktarılırken bundan sadece küçük bir miktar kazanç elde edilmektedir. Bundan dolayı haberlerin maddi değeri sadece reklamlara bağlıdır. Reklamlar olmadığı sürece haberin bir değeri maalesef yoktur. 

Haberler günceldir

Haberler her zaman günceldir. Çünkü insanların ulaşmak istedikleri hemen olmalıdır. Kaynaklar haberlerde belirtilmelidir. Çünkü bu güveni sağlar ve insanlara da güven verir. Haber okumak ile güvenme arasında pozitif rasyonel bir ilişkli mevcuttur. İnsanların güveni sadece yazılarda belli olur. Bundan dolayı haberde nesnel veriler aktarılmalı asla yalana yer verilmemelidir.